ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • Biz Kimiz

  Talia Sigorta Aracılık Hizmetleri kurucusu Ayşegül AKIN sektörde 20.yıla yaklaşan yolculuğu boyunca ülkemizde geçerli sigorta hukuku doğrultusunda faaliyet göstermektedir.

  Grup Şirketi olan Can Filo Kiralama A.Ş. nin artan araç sayılarından doğan sigorta ihtiyaçlarını kendi bünyemizden karşılamak için acenteliğimizi kurduk.
  Ancak Türkiye de yeni yatırımlar olduğu sürece insanların sigorta ihtiyaçları her daim olacağı düşüncesi ile yolumuza siz değerli müşterilerimizle heyecanla devam etmekteyiz.

  Müşteriler her zaman önceliğimizdir. Sigorta acentesi olarak amacımız, insanların güven içerisinde huzurlu bir yaşam sürmeleri için onlara destek olmaktır.
  Siz müşterilerimiz her işimizin odağında yer alıyorsunuz. Sizlere ürün ve hizmetlerimiz konusunda daha fazla seçenek ve yenilikler sunabilmek,
  bunu yaparken de güvence sağlamak ve uygun fiyatları size sunabilmek bizim en öncelikli misyonumuzdur.

  Değerlerimiz, Vizyonumuz
  Öncelik, Müşteri odaklılık, Dürüstlük, Cesaret ve Güven…
  Bu değerlerimiz insanlara öncelik verdiğimizi ve her zaman güçlü ahlaki ilkelere bağlı kaldığımızı gösterir.

  Biz Sizin İçin Varız
  Büyük bir heyecan ile müşterilerimiz için sadece hasar ödeyen bir sigorta şirketi olmanın ötesine geçerek çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize şeffaf, yalın süreçler sunabilen, insancıl ve açık bir şirketiz.
  Yenilikçilik anlamında yeni adımlar atmaya istekli ve cesaretliyiz. Müşteri odaklıyız ve müşterilerimizin yorumlarına açığız.

  Kalite Anlayışımız
  Misyonumuz, hizmet verdiğimiz her alanda sürekli iyileştirme faaliyetleri ile maliyetleri düşürerek müşteri memnuniyetini arttırmak,
  daima EN İYİ olmaktır. En iyi olmaktan anladığımız,
  • Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterilerin memnuniyetini sağlamış,
  • Çevresine duyarlı, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilincinde etkin,
  • Etik kurallara ve yasalara saygılı
  • Referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.